ART / Oil paintings / Oil painting 15275272
nr 1527 5272
Hans Tombrock
(1895-1966), Tyskland
Hans Tombrock (1895-1966), Tyskland. Kvällsmåltid. Signerad. Olja på pannå, 49x32m rym: 60x42 cm, yttermått inklusive ram: ,
OIL PAINTING, Kvällsmåltid. Signerad. Olja på pannå, 49x32 cm, yttermått inklusive ram: 60x42 cm
Hans Tombrock, German painter, born 1895, dead 1966.
600
SEK 800
Monday Mars 13 2023
at 20:34:52
300 kr
400 kr
450 kr (Robot)
500 kr
600 kr (Robot)
700 kr